Valdymo būdas: Palieskite
Ausinių savybės: Vertimo funkcija
Valdymo tipas: Skambučių valdymas
Amžiaus ribos: Suaugusieji
Mikrofono tipas: Kondensatorinis mikrofonas
Tema: Vaizdo žaidimas
Suderinami įrenginiai: Mobilieji telefonai
Rekomenduojama naudoti: Pratimai
Komplekte esantys priedai: Laidas
Prekės ženklas: HTC
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio baterija-polimeras
Belaidžio ryšio savybė: belaidis
Įtampa: Žiūrėti produkto aprašymą
Produkto įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Maksimali vardinė galia: 5 W
Mažiausia vardinė galia: 1 W
Maitinimo režimas: USB įkrovimas
Darbinė įtampa: ≤36 V
Ar yra įkrovimo dėklas?: Ne
Prekės ID: KN8906399
Kilmė: Guangdong, Kinija





| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Spalva | 【Balta】, 【Juoda】 |
| Valdymo būdas | Palieskite |
| Ausinių savybės | Vertimo funkcija |
| Valdymo tipas | Skambučių valdymas |
| Amžiaus ribos | Suaugęs |
| Mikrofono tipas | Kondensatorinis mikrofonas |
| Tema | Video žaidimas |
| Suderinami įrenginiai | Mobilieji telefonai |
| Rekomenduojama naudoti | Pratimai |
| Komplekte esantys priedai | Kabelis |
| Prekės ženklas | HTC |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | bevielis |
| Įtampa | Žiūrėti produkto aprašymą |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Ar yra įkrovimo dėklas? | Nr |
| Prekės ID | KN8906399 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.