Jungties tipas: 3,5 mm lizdas
Jutiklių technologija: Artumo
Atsparumas vandeniui: Neatsparus vandeniui
Suderinama operacinė sistema: FireOS
Baterijos savybės: Be baterijos
Ryšys: laidinis
Belaidžio ryšio savybė: belaidis
Įvesties produkto įkrovimo lizdas: Įkrovimo funkcija neveikia.
Maitinimo režimas: Maitinamas baterijomis
Darbinė įtampa: ≤36V
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/pagrindinių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinių plokščių
Prekės ID: RH5844658
Kilmė: Guangdong, Kinija




| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Jungties tipas | 3,5 mm lizdas |
| Jutiklių technologija | Artumas |
| Atsparumas vandeniui | Neatsparus vandeniui |
| Suderinama operacinė sistema | Fireos |
| Baterijos savybės | Be Baterijos |
| Ryšys | Laidinis |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | bevielis |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimo funkcija neveikia. |
| Maitinimo režimas | Maitinamas baterijomis |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Prekės ID | RH5844658 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.