Maitinimo režimas: įkrovimas per USB
Darbinė įtampa: ≤36 V
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio-polimerinė baterija
Belaidžio ryšio savybės: Su Wi-Fi funkcija
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/pagrindinių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinių plokščių
Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1500
Įvesties produkto įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Didžiausia vardinė galia: 5 W
Mažiausia nominali galia: 2,5 W
Prekės ID: KU4039359
Kilmė: Guangdongas, Kinija









| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | Su Wi-Fi funkcija |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Akumuliatoriaus talpa (mAh) | 1500 |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 2.5W |
| Prekės ID | KU4039359 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.