Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Triukšmo kontrolė: Aktyvus triukšmo slopinimas
Medžiaga: Plastmasinis
Ausinių savybės: Sportas-ir-mankšta
Amžiaus ribos: Suaugęs
Komplekte esantys priedai: Kabelis
Prekės ženklas: MINISO
Wireless property: wireless
Įtampa: Žiūrėti produkto aprašymą
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 5W
Minimalus Nominalus Galingumas: 1W
Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Ar yra įkrovimo dėklas?: Taip
Prekės ID: 5VM9Q59560
Origin: Guangdong,China










| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Color | Balta, Juoda |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Triukšmo kontrolė | Aktyvus triukšmo slopinimas |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Ausinių savybės | Sportas-ir-mankšta |
| Amžiaus ribos | Suaugęs |
| Komplekte esantys priedai | Kabelis |
| Brand | MINISO |
| Wireless ownership | wireless |
| Įtampa | Žiūrėti produkto aprašymą |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Ar yra įkrovimo dėklas? | Taip |
| Product ID | 5VM9Q59560 |
Reviews
There are no reviews yet.