Valdymo būdas: Palieskite
Ausinių savybės: Vertimo funkcija
Valdymo tipas: Skambučių valdymas
Amžiaus ribos: Suaugęs
Mikrofono tipas: Kondensatorinis mikrofonas
Tema: Video žaidimas
Suderinami įrenginiai: Mobilieji telefonai
Rekomenduojama naudoti: Pratimai
Komplekte esantys priedai: Kabelis
Prekės ženklas: HTC
Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Wireless property: wireless
Įtampa: Žiūrėti produkto aprašymą
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 5W
Minimalus Nominalus Galingumas: 1W
Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Ar yra įkrovimo dėklas?: Nr
Prekės ID: KN8906399
Origin: Guangdong,China





| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Color | 【Balta】, 【Juoda】 |
| Valdymo būdas | Palieskite |
| Ausinių savybės | Vertimo funkcija |
| Valdymo tipas | Skambučių valdymas |
| Amžiaus ribos | Suaugęs |
| Mikrofono tipas | Kondensatorinis mikrofonas |
| Tema | Video žaidimas |
| Suderinami įrenginiai | Mobilieji telefonai |
| Rekomenduojama naudoti | Pratimai |
| Komplekte esantys priedai | Kabelis |
| Brand | HTC |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Wireless ownership | wireless |
| Įtampa | Žiūrėti produkto aprašymą |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Ar yra įkrovimo dėklas? | Nr |
| Product ID | KN8906399 |
Reviews
There are no reviews yet.