Jungties tipas: 3,5 mm lizdas
Jutiklių technologija: Artumas
Atsparumas vandeniui: Neatsparus vandeniui
Suderinama operacinė sistema: Fireos
Baterijos savybės: Be Baterijos
Ryšys: Laidinis
Wireless property: wireless
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimo funkcija neveikia.
Maitinimo režimas: Maitinamas baterijomis
Working voltage: ≤36V
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės
Prekės ID: RH5844658
Origin: Guangdong,China




| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Jungties tipas | 3,5 mm lizdas |
| Jutiklių technologija | Artumas |
| Atsparumas vandeniui | Neatsparus vandeniui |
| Suderinama operacinė sistema | Fireos |
| Battery characteristics | Be Baterijos |
| Ryšys | Laidinis |
| Wireless ownership | wireless |
| Input product charging port | Įkrovimo funkcija neveikia. |
| Power mode | Maitinamas baterijomis |
| Operating voltage | ≤36V |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Product ID | RH5844658 |
Reviews
There are no reviews yet.