Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Wireless property: wireless
Valdymo būdas: Palieskite
Prekės ženklas: HYUNDAI
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 1.5W
Minimalus Nominalus Galingumas: 0.25W
Maitinimo režimas: USB
Working voltage: ≤36V
Prekės ID: QH5686386
Origin: Guangdong,China
















| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Wireless ownership | wireless |
| Valdymo būdas | Palieskite |
| Brand | HYUNDAI |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 1.5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 0.25W |
| Power mode | USB |
| Operating voltage | ≤36V |
| Product ID | QH5686386 |
Reviews
There are no reviews yet.