Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Battery Features: Rechargeable Battery
Pakraunama baterija: Ličio baterijos – kita serija
Wireless property: wireless
Brand: VORMOR
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės
Battery capacity (mAh): 1200
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 5W
Minimalus Nominalus Galingumas: 1W
Prekės ID: RN10457518
Origin: Guangdong,China
Produkto parametrai:Tinklo režimas: wifi/karštasis taškas/neprisijungęsSistema: V-OS 8.1Rezoliucija: 480*854, Išvestis:Baterija: 1200mAh, Išėjimas:Budėjimo laikas: 15 dienųNaudojimo laikas: 5-7 valProdukto dydis: 118*55*11mmBalsinis vertimas: 17 neprisijungus ir 138 prisijungus75 rūšys internetu, 40 rūšys neprisijungusĮrašymas: Palaikoma, Išvestis:Bluetooth: Palaikoma, Išvestis:

| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Ličio baterijos – kita serija |
| Wireless ownership | wireless |
| Brand | VORMOOR |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Battery capacity (mAh) | 1200 |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Product ID | RN10457518 |
Reviews
There are no reviews yet.