Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Belaidžio ryšio nuosavybė: Su Wi-Fi funkcija
Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1500
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 5.5W
Minimalus Nominalus Galingumas: 2.5W
Prekės ID: VW167931
Origin: Guangdong,China

Kalbos vertimo įrenginys siūlo realaus laiko dvipusį balso vertimą, leidžiantį internetinį vertimą 137 kalbomis su 98% tikslumu. Tai leidžia užtikrinti autentiškesnį bendravimą su užsienio draugais. Be to, įrenginys palaiko asmeninį neprisijungus vertimą 16 dažniausiai naudojamų kalbų. Patartina naudoti internetinį vertimą, kad būtų užtikrintas geresnis tikslumas ir galiojimas

Šis patogus kalbų vertimo įrankis yra su aukštos kokybės kamera, leidžiančia internetiniu būdu išversti vaizdus į 73 kalbas ir neprisijungus išversti į 40 kalbų. Įspūdinga vaizdų vertimo funkcija leidžia naršyti įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, skaityti meniu, ženklus, žurnalus ir etiketes skirtingomis kalbomis, palengvinant prisitaikymą prie naujos aplinkos

Mūsų pažangus vertėjas palaiko 137 kalbas ir naudoja pažangiausias technologijas, užtikrinančias žaibiškai greitus ir tikslius vertimus. Turėdamas tik 0,5 sekundės atsako laiką ir įspūdingą 98% tikslumą realiuoju laiku, mūsų vertėjas užtikrina sklandų bendravimą. Įrengtas su naujausia operacine sistema, jis išlieka sklandus ir efektyvus net ir ilgai naudojant. Be to, jis siūlo OTA atnaujinimus, leidžiančius pasiekti naujausias funkcijas

Paprastas ir patogus naudoti: Šis protingas kalbų vertėjas turi tik keturis mygtukus ir 3 colių IPS HD jutiklinį ekraną. Visos operacijos gali būti atliekamos per ekraną, o tiesioginis sąsajos dizainas tinka visų lygių vartotojams. Šis kompaktiškas, tačiau efektyvus vertėjas taps jūsų nepakeičiamu draugu mokantis, dirbant ar keliaujant

Kompaktiškas dizainas ir ilgesnė baterijos veikimo trukmė: Šis dvifunkcinis momentinis vertėjas yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva transportuoti. Jame yra integruota 1500 mAh ličio baterija, kuri užtikrina iki 8 valandų nenutrūkstamo veikimo ir 7 dienų budėjimo laiko vienu įkrovimu. Pilnai įkrauti reikia tik 2-3 valandų. (Prašome naudoti originalų įkrovimo laidą, esantį pakuotėje, įkrovimui. Kiti įkrovimo laidai gali nebūti galimi!)

| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Wireless ownership | Su Wi-Fi funkcija |
| Battery capacity (mAh) | 1500 |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5.5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 2.5W |
| Product ID | VW167931 |
Reviews
There are no reviews yet.