Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Belaidžio ryšio nuosavybė: Su Wi-Fi funkcija
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės
Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1500
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 5W
Minimalus Nominalus Galingumas: 2.5W
Prekės ID: KU4039359
Origin: Guangdong,China









| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Wireless ownership | Su Wi-Fi funkcija |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Battery capacity (mAh) | 1500 |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 2.5W |
| Product ID | KU4039359 |
Reviews
There are no reviews yet.