Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Belaidžio ryšio nuosavybė: Su Wi-Fi funkcija
Žaidimo tipas: Sportas
Taikoma amžiaus grupė: 14 metų+
Akumuliatoriaus talpa (mAh): 3500
Pagrindinė medžiaga: ABS
Spalva: Balta, Juoda, Mėlyna, Purpurinė
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 10W
Minimalus Nominalus Galingumas: 2.5W
Prekės ID: 6WMG35XK28
Origin: Guangdong,China



| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Modelis | Balta – 128 GB, Juoda „Permatoma“ – 128 g, Mėlyna „Permatoma“ – 128 g, Violetinė „Permatoma“ – 128 g |
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Wireless ownership | Su Wi-Fi funkcija |
| Žaidimo tipas | Sportas |
| Taikoma amžiaus grupė | 14 metų+ |
| Battery capacity (mAh) | 3500 |
| Pagrindinė medžiaga | ABS |
| Color | Balta, Juoda, Mėlyna, Purpurinė |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 10W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 2.5W |
| Product ID | 6WMG35XK28 |
Reviews
There are no reviews yet.