Power mode: USB charging
Working voltage: ≤36V
Battery Features: Rechargeable Battery
Rechargeable battery: Lithium-polymer battery
Wireless property: wireless
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės
Įvesties produkto įkrovimo prievadas: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Nr
Ar tai apima įkroviklį?: Nr
Didžiausia vardinė galia: 3W
Minimalus Nominalus Galingumas: 1W
Prekės ID: 5WMK1572G7
Origin: Guangdong,China








| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Power mode | USB charging |
| Operating voltage | ≤36V |
| Battery characteristics | Rechargeable battery |
| Rechargeable battery | Lithium-polymer battery |
| Wireless ownership | wireless |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Input product charging port | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 3W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Product ID | 5WMK1572G7 |
Reviews
There are no reviews yet.