Baterijos charakteristikos: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: ličio-polimerinė baterija
Belaidžio ryšio savybė: belaidis
Valdymo būdas: Palieskite
Prekės ženklas: HYUNDAI
Įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Maksimali vardinė galia: 1,5 W
Mažiausia vardinė galia: 0,25 W
Maitinimo režimas: USB
Darbinė įtampa: ≤36 V
Prekės kodas: QH5686386
Kilmė: Guangdong, Kinija
















| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | bevielis |
| Valdymo būdas | Palieskite |
| Prekės ženklas | HYUNDAI |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 1.5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 0.25W |
| Maitinimo režimas | USB |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Prekės ID | QH5686386 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.