Maitinimo režimas: įkrovimas per USB
Darbinė įtampa: ≤36 V
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio baterijos – kita serija
Belaidžio ryšio savybė: bevielis
Prekės ženklas: VORMOR
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/pagrindinių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinių plokščių
Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1200
Įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Didžiausia vardinė galia: 5 W
Mažiausia vardinė galia: 1 W
Prekės ID: RN10457518
Kilmė: Guangdong, Kinija
Produkto parametrai: Tinklo režimas: wifi/karštasis taškas/neprisijungęs Sistema: V-OS 8.1 Rezoliucija: 480*854, Išvestis: Baterija: 1200mAh, Išėjimas: Budėjimo laikas: 15 dienų Naudojimo laikas: 5–7 val. Produkto matmenys: 118*55*11 mm Balso vertimas: 17 neprisijungus ir 138 prisijungus 75 rūšys internete, 40 rūšys neprisijungus Įrašymas: Palaikoma, Išvestis: „Bluetooth“: Palaikoma, Išvestis:

| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterijos – kita serija |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | bevielis |
| Prekės ženklas | VORMOR |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Akumuliatoriaus talpa (mAh) | 1200 |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Prekės ID | RN10457518 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.