Maitinimo režimas: įkrovimas per USB
Darbinė įtampa: ≤36 V
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio-polimerinė baterija
Belaidžio ryšio savybės: Su Wi-Fi funkcija
Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1500
Įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Maksimali nominali galia: 5,5 W
Mažiausia nominali galia: 2,5 W
Prekės kodas: VW167931
Kilmė: Guangdong, Kinija

Kalbų vertimo įrenginys siūlo realaus laiko dvipusį balso vertimą, leidžiantį internetinį vertimą 137 kalbomis su 98 % tikslumu. Tai leidžia užtikrinti autentiškesnį bendravimą su užsienio draugais. Be to, įrenginys palaiko asmeninį vertimą be interneto 16 dažniausiai naudojamų kalbų. Rekomenduojama naudoti internetinį vertimą, kad būtų užtikrintas geresnis tikslumas ir patikimumas

Šis patogus kalbų vertimo įrankis turi aukštos kokybės kamerą, leidžiančią internetu versti vaizdus į 73 kalbas, o neprisijungus – į 40 kalbų. Įspūdinga vaizdų vertimo funkcija leidžia naršyti įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, skaityti meniu, ženklus, žurnalus ir etiketes skirtingomis kalbomis, palengvinant prisitaikymą prie naujos aplinkos

Mūsų pažangus vertėjas palaiko 137 kalbas ir naudoja pažangiausias technologijas, užtikrinančias žaibiškai greitus ir tikslius vertimus. Turėdamas tik 0,5 sekundės atsako laiką ir įspūdingą 98 % tikslumą realiuoju laiku, mūsų vertėjas užtikrina sklandų bendravimą. Įrengtas su naujausia operacine sistema, jis išlieka sklandus ir efektyvus net ir ilgai naudojant. Be to, jis siūlo OTA atnaujinimus, leidžiančius pasiekti naujausias funkcijas

Paprastas ir patogus naudoti: Šis protingas kalbų vertėjas turi tik keturis mygtukus ir 3 colių IPS HD jutiklinį ekraną. Visos operacijos gali būti atliekamos per ekraną, o tiesioginis sąsajos dizainas tinka visų lygių vartotojams. Šis kompaktiškas, tačiau efektyvus vertėjas taps jūsų nepakeičiamu draugu mokantis, dirbant ar keliaujant

Kompaktiškas dizainas ir ilgesnis baterijos veikimo laikas: Šis dvifunkcinis momentinis vertėjas yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva transportuoti. Jame įmontuota 1500 mAh ličio baterija, užtikrinanti iki 8 valandų nepertraukiamo veikimo ir 7 dienų budėjimo laiko vienu įkrovimu. Pilnai įkrauti reikia tik 2–3 valandų. (Įkrovimui prašome naudoti originalią įkrovimo laidą, esančią pakuotėje. Kiti įkrovimo laidai gali būti netinkami!)

| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | Su Wi-Fi funkcija |
| Akumuliatoriaus talpa (mAh) | 1500 |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5.5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 2.5W |
| Prekės ID | VW167931 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.