Valdymo būdas: Palieskite
Ausinių savybės: Lengvos
Valdymo tipas: Garso valdymas
Amžiaus riba: Suaugusiesiems
Tema: Vaizdo žaidimas
Suderinami įrenginiai: Mobilieji telefonai
Rekomenduojama naudoti: Riedlentės važiavimas, Treniruotės, Skambinimas
Ausinių lizdas: Be kištuko
Prekės ženklas: MINISO
Belaidžio ryšio savybė: bevielis
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio polimerinė baterija
Įtampa: Žiūrėti produkto aprašymą
Produkto įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Maksimali nominali galia: 5 W
Mažiausia vardinė galia: 1 W
Maitinimo režimas: USB įkrovimas
Darbinė įtampa: ≤36 V
Ar yra įkrovimo dėklas?: Taip
Prekės ID: CA10400689
Kilmė: Guangdong, Kinija









| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Spalva | 【Juoda】, Baltas |
| Valdymo būdas | Palieskite |
| Ausinių savybės | Lengvas |
| Valdymo tipas | Garso valdymas |
| Amžiaus ribos | Suaugęs |
| Tema | Video žaidimas |
| Suderinami įrenginiai | Mobilieji telefonai |
| Rekomenduojama naudoti | Važinėjimas riedlente, Pratimai, Skambinimas |
| Ausinių lizdas | Be kištuko |
| Prekės ženklas | MINISO |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | bevielis |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Įtampa | Žiūrėti produkto aprašymą |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 5W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Ar yra įkrovimo dėklas? | Taip |
| Prekės ID | CA10400689 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.