3D technologija: be akinių
Modelio metai: 2026 m.
Prekės ženklas: PEJE
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio-polimerinė baterija
Belaidžio ryšio savybės: Su programėlės funkcija
Maitinimo režimas: Įkrovimas per USB
Darbinė įtampa: ≤36 V
Filtro kategorija: KAT.0
Prekės kodas: DV12009384
Kilmė: Guangdong, Kinija
Juodi lęšiai: 3 kategorijos filtras. Akiniai nuo saulės įvairiems darbams. Didelė apsauga nuo saulės atspindžių. Fotochrominiai lęšiai: CAT.1-2. Pašvietinta būklė: 1 kategorijos filtras. Akiniai nuo saulės su ribotu atspalviu. Minimali apsauga nuo saulės atspindžių. Pašviesinta būsena: 2 kategorijos filtras. Universalūs akiniai nuo saulės. Vidutinė apsauga nuo saulės atspindžių. Skaidrūs lęšiai: 0 kategorijos filtras. Šviesiai atspalvėti akiniai. Labai mažas saulės atspindžių sumažinimas.


| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Spalva | Fotochrominiai lęšiai, Juodas objektyvas, Skaidrus objektyvas |
| 3D technologija | Jokių akinių |
| Modelio metai | 2026 m |
| Prekės ženklas | PEJE |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | Su programėlės funkcija |
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Filtro kategorija | KAT.0 |
| Prekės ID | DV12009384 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.