Maitinimo režimas: įkrovimas per USB
Darbinė įtampa: ≤36 V
Baterijos savybės: Įkraunama baterija
Įkraunama baterija: Ličio-polimerinė baterija
Belaidžio ryšio savybė: bevielis
Sudėtyje yra elektroninių komponentų/pagrindinių plokščių: Yra elektroninių komponentų arba pagrindinių plokščių
Įvesties produkto įkrovimo jungtis: Įkrovimas per C tipo jungtį
Ar palaiko koordinuotą greitą įkrovimą?: Ne
Ar į komplektą įeina įkroviklis?: Ne
Maksimali vardinė galia: 3 W
Mažiausia vardinė galia: 1 W
Prekės kodas: 5WMK1572G7
Kilmė: Guangdongas, Kinija








| Svoris | 0.1 kg |
|---|---|
| Maitinimo režimas | USB įkrovimas |
| Darbinė įtampa | ≤36V |
| Baterijos savybės | Pakraunama baterija |
| Pakraunama baterija | Ličio baterija-polimeras |
| Belaidžio ryšio nuosavybė | bevielis |
| Sudėtyje yra elektroninių komponentų/motininių plokščių | Yra elektroninių komponentų arba pagrindinės plokštės |
| Įvesties produkto įkrovimo prievadas | Įkrovimas per C tipo jungtį |
| Ar jis palaiko koordinuotą greitą įkrovimą? | Nr |
| Ar tai apima įkroviklį? | Nr |
| Didžiausia vardinė galia | 3W |
| Minimalus Nominalus Galingumas | 1W |
| Prekės ID | 5WMK1572G7 |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.